NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » IMPREZKI » HI HI :)

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

hi hi :)

  
Sandrusia
27.02.2008 15:38:59
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #67627
Od: 2008-2-25
mam wolna chate w weekend a wsumei prawie wolna bo bedzie Rysiu ale on sie nie wtraca wiec tak jak by go nie bylo... ilosc osob lekko ograniczona bo mam maly pokoj ale zbieram chetnych jak cos to cos sie wykombinujewesoły nocleg raczej tez bedzie wiec bez obawwesoły kto sie pisze??
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
Adasko
27.02.2008 16:08:13
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #67642
Od: 2008-2-25
A co dobrego ugotujesz do jedzonkabardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
Ja jak coś moge jechaćwesoływesołyJesli mnie przyjmieszbardzo szczęśliwy
taki dziwny
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
Sandrusia
27.02.2008 17:57:50
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #67706
Od: 2008-2-25
jasnebardzo szczęśliwy gotowac...hmmm chyba nei bede
zreszta sie zobaczy ilu bedzie chetnych jedzenie wkoncu nie rosnie na drzewach jęzor
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
Sandrusia
28.02.2008 16:56:05
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #68192
Od: 2008-2-25
impreza jutro tzn w piatek! kto chce zglaszac siewesoły
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
Kosiara
29.02.2008 17:05:41
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 382 #68903
Od: 2008-2-26
Zgłaszam się bardzo szczęśliwy
_________________
*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ "Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko." Albert Einstein
  
CZESIO
01.03.2008 15:43:13
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: qśkowice

Posty: 582 #69652
Od: 2008-2-26
to byla wzorowa bibaaa pan zielony
  
Adasko
01.03.2008 16:09:17
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #69689
Od: 2008-2-25
A no wzorowa skoro ja w szlafroku biegałem to musiała być wzorowabardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
Kosiara
01.03.2008 18:05:23
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 382 #69800
Od: 2008-2-26
Jeszcze Adaśkoo nie zapomnij dodać , że w ciąży jesteś lol
Imprezka niezłaoczko
_________________
*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ "Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko." Albert Einstein
  
Adasko
01.03.2008 18:40:45
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #69841
Od: 2008-2-25


Ilość edycji wpisu: 1
To nie jest ciąża..ja mam poprostu "wielkie serce"bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwytaki dziwny
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
Sandrusia
01.03.2008 19:28:03
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #69906
Od: 2008-2-25
wzorowa bo u mniewesoły rysiu stwierdzil ze jest ok ale powinnam unikac sasiadow przez jakis czas bo mnie zabijabardzo szczęśliwy pol dnia sprzatalam a teraz nawet nei mam z kim pic bo andzia mnie wystawila:/ buuuu
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
Kosiara
01.03.2008 20:22:24
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 382 #69960
Od: 2008-2-26
Unikać szczególnie tej Rudej z windy lol
_________________
*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ "Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko." Albert Einstein
  
Sandrusia
01.03.2008 20:35:03
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #69971
Od: 2008-2-25
buehehe na szczescie rzadko ja widuje.... bardzo szczęśliwy
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
nattka
01.03.2008 21:47:18
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #70051
Od: 2008-2-27
hehe baniowo bylo ogolnie:] Sandra kiedy jakas powtorka?jęzor
  
Adasko
01.03.2008 22:10:46
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #70064
Od: 2008-2-25


Ilość edycji wpisu: 1
I to baardzo baniowobardzo szczęśliwy
Dawno sie tak fajnie nie czułem...xD
W pozytywnym tego słowa znaczeniu..xDpan zielony
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
Kosiara
02.03.2008 08:54:28
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 382 #70450
Od: 2008-2-26
Pomimo tego, że musiałam spać osaczona "chrapaczami" to było superzasto pan zielony
Właśnie, powtórka jak najbardziej musi się odbyć, ale narazie niech Rysiu wydobrzeje oczko
_________________
*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ "Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko." Albert Einstein
  
Bart
02.03.2008 11:23:18
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 185 #70562
Od: 2008-2-25
Impreze zaliczam do bradzo udanych, bylo naprawde wesolo i mam nadzieje ze nastepna bedzie jeszcze lepsza hihihihhdiabełbardzo szczęśliwy. Kasia jakich "chrapaczy" masz na mysli? ja nic nie slyszalem wesoły hhihihih Pozdrawiam Rysia hhiihhihi
  
Kosiara
02.03.2008 12:12:14
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 382 #70595
Od: 2008-2-26
Bartek domyśl sięoczko To ze nic nie słyszałeś o czymś świadczy lol Pzdr
_________________
*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ "Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko." Albert Einstein
  
Adasko
02.03.2008 13:20:20
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #70683
Od: 2008-2-25
Ja na swoje nieszczęście jednego z nich słyszałem..xD
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
Kosiara
02.03.2008 13:43:32
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 382 #70727
Od: 2008-2-26
Adaśkoo, Ty tez nie jesteś bez winy lollol
_________________
*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ "Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko." Albert Einstein
  
Sandrusia
02.03.2008 15:13:31
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #71027
Od: 2008-2-25
buehehe bartus i adas dali popis nie ma co....
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » IMPREZKI » HI HI :)

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny