| | |
| Sandrusia | 27.02.2008 15:38:59 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #67627 Od: 2008-2-25
| mam wolna chate w weekend a wsumei prawie wolna bo bedzie Rysiu ale on sie nie wtraca wiec tak jak by go nie bylo... ilosc osob lekko ograniczona bo mam maly pokoj ale zbieram chetnych jak cos to cos sie wykombinuje nocleg raczej tez bedzie wiec bez obaw kto sie pisze?? _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| Adasko | 27.02.2008 16:08:13 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #67642 Od: 2008-2-25
| A co dobrego ugotujesz do jedzonka  Ja jak coś moge jechać Jesli mnie przyjmiesz
 _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| Sandrusia | 27.02.2008 17:57:50 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #67706 Od: 2008-2-25
| jasne gotowac...hmmm chyba nei bede zreszta sie zobaczy ilu bedzie chetnych jedzenie wkoncu nie rosnie na drzewach _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| Sandrusia | 28.02.2008 16:56:05 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #68192 Od: 2008-2-25
| impreza jutro tzn w piatek! kto chce zglaszac sie _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| Kosiara | 29.02.2008 17:05:41 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 382 #68903 Od: 2008-2-26
| Zgłaszam się  _________________ *•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko."
Albert Einstein |
| | |
| CZESIO | 01.03.2008 15:43:13 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: qśkowice
Posty: 582 #69652 Od: 2008-2-26
| to byla wzorowa bibaaa  |
| | |
| Adasko | 01.03.2008 16:09:17 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #69689 Od: 2008-2-25
| A no wzorowa skoro ja w szlafroku biegałem to musiała być wzorowa  _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| Kosiara | 01.03.2008 18:05:23 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 382 #69800 Od: 2008-2-26
| Jeszcze Adaśkoo nie zapomnij dodać , że w ciąży jesteś Imprezka niezła _________________ *•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko."
Albert Einstein |
| | |
| Adasko | 01.03.2008 18:40:45 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #69841 Od: 2008-2-25
Ilość edycji wpisu: 1 | To nie jest ciąża..ja mam poprostu "wielkie serce"   _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| Sandrusia | 01.03.2008 19:28:03 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #69906 Od: 2008-2-25
| wzorowa bo u mnie rysiu stwierdzil ze jest ok ale powinnam unikac sasiadow przez jakis czas bo mnie zabija pol dnia sprzatalam a teraz nawet nei mam z kim pic bo andzia mnie wystawila:/ buuuu _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| Kosiara | 01.03.2008 20:22:24 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 382 #69960 Od: 2008-2-26
| Unikać szczególnie tej Rudej z windy  _________________ *•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko."
Albert Einstein |
| | |
| Sandrusia | 01.03.2008 20:35:03 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #69971 Od: 2008-2-25
| buehehe na szczescie rzadko ja widuje....  _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| nattka | 01.03.2008 21:47:18 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #70051 Od: 2008-2-27
| hehe baniowo bylo ogolnie:] Sandra kiedy jakas powtorka? |
| | |
| Adasko | 01.03.2008 22:10:46 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #70064 Od: 2008-2-25
Ilość edycji wpisu: 1 | I to baardzo baniowo Dawno sie tak fajnie nie czułem...xD W pozytywnym tego słowa znaczeniu..xD _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| Kosiara | 02.03.2008 08:54:28 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 382 #70450 Od: 2008-2-26
| Pomimo tego, że musiałam spać osaczona "chrapaczami" to było superzasto  Właśnie, powtórka jak najbardziej musi się odbyć, ale narazie niech Rysiu wydobrzeje  _________________ *•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko."
Albert Einstein |
| | |
| Bart | 02.03.2008 11:23:18 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 185 #70562 Od: 2008-2-25
| Impreze zaliczam do bradzo udanych, bylo naprawde wesolo i mam nadzieje ze nastepna bedzie jeszcze lepsza hihihihh . Kasia jakich "chrapaczy" masz na mysli? ja nic nie slyszalem hhihihih Pozdrawiam Rysia hhiihhihi |
| | |
| Kosiara | 02.03.2008 12:12:14 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 382 #70595 Od: 2008-2-26
| Bartek domyśl się To ze nic nie słyszałeś o czymś świadczy Pzdr _________________ *•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko."
Albert Einstein |
| | |
| Adasko | 02.03.2008 13:20:20 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #70683 Od: 2008-2-25
| Ja na swoje nieszczęście jednego z nich słyszałem..xD _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| Kosiara | 02.03.2008 13:43:32 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 382 #70727 Od: 2008-2-26
| Adaśkoo, Ty tez nie jesteś bez winy   _________________ *•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem bylo wszystko."
Albert Einstein |
| | |
| Sandrusia | 02.03.2008 15:13:31 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #71027 Od: 2008-2-25
| buehehe bartus i adas dali popis nie ma co.... _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |