hi hi :)
mam wolna chate w weekend a wsumei prawie wolna bo bedzie Rysiu ale on sie nie wtraca wiec tak jak by go nie bylo... ilosc osob lekko ograniczona bo mam maly pokoj ale zbieram chetnych jak cos to cos sie wykombinujewesoły nocleg raczej tez bedzie wiec bez obawwesoły kto sie pisze??


  PRZEJD NA FORUM