hi hi :)
Pomimo tego, że musiałam spać osaczona "chrapaczami" to było superzasto pan zielony
Właśnie, powtórka jak najbardziej musi się odbyć, ale narazie niech Rysiu wydobrzeje oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM