hi hi :)
Pomimo tego, że musiałam spać osaczona "chrapaczami" to było superzasto
Właśnie, powtórka jak najbardziej musi się odbyć, ale narazie niech Rysiu wydobrzeje
PRZEJDŹ NA FORUM