hi hi :)
A co dobrego ugotujesz do jedzonkabardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
Ja jak coś moge jechaćwesoływesołyJesli mnie przyjmieszbardzo szczęśliwy
taki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM