hi hi :)
Impreze zaliczam do bradzo udanych, bylo naprawde wesolo i mam nadzieje ze nastepna bedzie jeszcze lepsza hihihihhdiabełbardzo szczęśliwy. Kasia jakich "chrapaczy" masz na mysli? ja nic nie slyszalem wesoły hhihihih Pozdrawiam Rysia hhiihhihi


  PRZEJDŹ NA FORUM