hi hi :)
Impreze zaliczam do bradzo udanych, bylo naprawde wesolo i mam nadzieje ze nastepna bedzie jeszcze lepsza hihihihh
. Kasia jakich "chrapaczy" masz na mysli? ja nic nie slyszalem
hhihihih Pozdrawiam Rysia hhiihhihi
PRZEJDŹ NA FORUM