hi hi :)
wzorowa bo u mnie
rysiu stwierdzil ze jest ok ale powinnam unikac sasiadow przez jakis czas bo mnie zabija
pol dnia sprzatalam a teraz nawet nei mam z kim pic bo andzia mnie wystawila:/ buuuu
PRZEJDŹ NA FORUM