hi hi :)
wzorowa bo u mniewesoły rysiu stwierdzil ze jest ok ale powinnam unikac sasiadow przez jakis czas bo mnie zabijabardzo szczęśliwy pol dnia sprzatalam a teraz nawet nei mam z kim pic bo andzia mnie wystawila:/ buuuu


  PRZEJDŹ NA FORUM