NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » IMPREZKI » URODZINKI EWELINY U QUŚKI W PIATEK :D:D

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

Urodzinki Eweliny u Quśki w piatek :D:D

czyli next ognisko :):):)
  
wyderka
12.08.2008 19:35:59
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #144922
Od: 2008-2-29
ludziki już mamy miejscówek w piątek spotykamy sie na urodzinkach Eweliny u Dominika na ognisku bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
wyderka
12.08.2008 19:37:43
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #144924
Od: 2008-2-29
albo będą w sobotę zależy kiedy będzie lepiej dla większości osób ;p
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
KaTiA
12.08.2008 20:02:08
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #144928
Od: 2008-5-30
Mi wsio ryba jęzor Najlepiej to w piątek i sobotę jęzorjęzor hehe
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
wyderka
12.08.2008 20:14:41
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #144930
Od: 2008-2-29
zrobimy dwudniowa popijawe hihih jęzorjęzor
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
CZESIO
12.08.2008 20:42:59
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: qśkowice

Posty: 582 #144933
Od: 2008-2-26
mi to tesh wsio ryba byleby nie padalopan zielony
  
dr.strange
12.08.2008 21:57:21
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Chojnów/działtektor

Posty: 526 #144950
Od: 2008-2-26
moze tym razem uda mi sie wpascwesoły hehe a jak nie to znowu bedzie bezemnie...
_________________
Well I’ve been here before I’ve sat on the floor In a grey room...
  
Adasko
12.08.2008 22:39:44
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #144963
Od: 2008-2-25
JA bym jednak był za piątkiembardzo szczęśliwypan zielony
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
ALzaw
13.08.2008 09:53:59


Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #144996
Od: 2008-7-31
mi bardziej pasuje w sobotę aniołek
_________________
– Jak to jest, panie Jaskier? Czy coś się zaczyna, czy coś się kończy?
– Nie wiem. Ale jeśli ja tego nie wiem, to nikt tego nie wie. Wniosek: nic nigdy się nie kończy i nic się nie zaczyna.

* Źródło: Coś się kończy, coś się zaczyna””
* Opis: rozmowa Galahada z Jaskrem, po ślubie Geralta
  
wyderka
13.08.2008 14:56:02
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #145045
Od: 2008-2-29
a wiecie patrzyłam to w sobotę ma być ładniejsza pogoda niż w piątek ;p
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
dr.strange
13.08.2008 18:49:50
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Chojnów/działtektor

Posty: 526 #145096
Od: 2008-2-26
a mi to obojetne bo watpie zebym zdolal przyjsc ;(((
_________________
Well I’ve been here before I’ve sat on the floor In a grey room...
  
KaTiA
13.08.2008 19:22:18
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #145099
Od: 2008-5-30
to ja jestem za sobotą w takim razie jęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
wyderka
13.08.2008 19:37:34
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #145103
Od: 2008-2-29
ej ale zbierzcie sie w sobie i przyjdźcie dla Ewelinki ona napewno będzie bardzo zadowolona jak będzie sporo osób !! a z wasza organizacja jest coraz gorzej !! trzeba wziąść pod uwagę że Ewelinka bywała na prawie wszystkich urodzinowych imprezach !!
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
Adasko
13.08.2008 19:57:27
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #145107
Od: 2008-2-25
W sobote dla mnie bedzie ciezko.....dlatego dalej obstaje za piatkiem...
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
KaTiA
14.08.2008 06:46:59
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #145166
Od: 2008-5-30
a mi znowu na odwrót ;/ w piątek może mnie nie być ;/ MAdzia, policz głosy i zadecuduj jęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Sandrusia
14.08.2008 12:24:55
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #145209
Od: 2008-2-25
decydujcie sie szybko bho mi sie inna impreza jeszcez gotuje wiec szybka decyzja i juz bo chce byc ale jak tak dalej bedzie to sie nie pojawie zmieszany
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
zuza
14.08.2008 13:37:58
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 10 #145224
Od: 2008-8-14
ja obstaje za sobotą
  
zuza
14.08.2008 15:26:27
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 10 #145320
Od: 2008-8-14
słuchajcie to pilne musze wiedzieć na 100% kiedy jest impreza....bo jeśli w piątek to mój pomysł nie wypali
  
CZESIO
14.08.2008 16:25:17
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: qśkowice

Posty: 582 #145332
Od: 2008-2-26
wiem ze bedziecie na mnie psy wieshac ale musimy wymyslec plan B bo ja nie moge zrobic tego odnicha bo mi sie shyqje nieoczekiwany remont na weekand w domq i bede musial robic za przynies podaj pozamiataj:/ wiec jak cio proponuje zeby wyskoczyc w piatek do klimatow albo american albo isc zrobic mega bibe w parq wesoły
  
wyderka
14.08.2008 16:35:22
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #145335
Od: 2008-2-29
a wiecie co .... brak mi słów :/ ja o niczym nie decyduje
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
wyderka
14.08.2008 17:08:01
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #145349
Od: 2008-2-29
ja tam mogę iść w plener na impreze dostosuje sie ;p
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » IMPREZKI » URODZINKI EWELINY U QUŚKI W PIATEK :D:D

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny