| | |
| wyderka | 12.08.2008 19:35:59 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #144922 Od: 2008-2-29
| ludziki już mamy miejscówek w piątek spotykamy sie na urodzinkach Eweliny u Dominika na ognisku   _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| wyderka | 12.08.2008 19:37:43 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #144924 Od: 2008-2-29
| albo będą w sobotę zależy kiedy będzie lepiej dla większości osób ;p _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| KaTiA | 12.08.2008 20:02:08 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #144928 Od: 2008-5-30
| Mi wsio ryba Najlepiej to w piątek i sobotę  hehe _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| wyderka | 12.08.2008 20:14:41 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #144930 Od: 2008-2-29
| zrobimy dwudniowa popijawe hihih   _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| CZESIO | 12.08.2008 20:42:59 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: qśkowice
Posty: 582 #144933 Od: 2008-2-26
| mi to tesh wsio ryba byleby nie padalo |
| | |
| dr.strange | 12.08.2008 21:57:21 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Chojnów/działtektor
Posty: 526 #144950 Od: 2008-2-26
| moze tym razem uda mi sie wpasc hehe a jak nie to znowu bedzie bezemnie... _________________ Well I’ve been here before I’ve sat on the floor In a grey room... |
| | |
| Adasko | 12.08.2008 22:39:44 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #144963 Od: 2008-2-25
| JA bym jednak był za piątkiem  _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| ALzaw | 13.08.2008 09:53:59 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 19 #144996 Od: 2008-7-31
| mi bardziej pasuje w sobotę  _________________ – Jak to jest, panie Jaskier? Czy coś się zaczyna, czy coś się kończy? – Nie wiem. Ale jeśli ja tego nie wiem, to nikt tego nie wie. Wniosek: nic nigdy się nie kończy i nic się nie zaczyna.
* Źródło: Coś się kończy, coś się zaczyna”” * Opis: rozmowa Galahada z Jaskrem, po ślubie Geralta
|
| | |
| wyderka | 13.08.2008 14:56:02 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #145045 Od: 2008-2-29
| a wiecie patrzyłam to w sobotę ma być ładniejsza pogoda niż w piątek ;p _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| dr.strange | 13.08.2008 18:49:50 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Chojnów/działtektor
Posty: 526 #145096 Od: 2008-2-26
| a mi to obojetne bo watpie zebym zdolal przyjsc ;((( _________________ Well I’ve been here before I’ve sat on the floor In a grey room... |
| | |
| KaTiA | 13.08.2008 19:22:18 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #145099 Od: 2008-5-30
| to ja jestem za sobotą w takim razie  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| wyderka | 13.08.2008 19:37:34 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #145103 Od: 2008-2-29
| ej ale zbierzcie sie w sobie i przyjdźcie dla Ewelinki ona napewno będzie bardzo zadowolona jak będzie sporo osób !! a z wasza organizacja jest coraz gorzej !! trzeba wziąść pod uwagę że Ewelinka bywała na prawie wszystkich urodzinowych imprezach !! _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| Adasko | 13.08.2008 19:57:27 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #145107 Od: 2008-2-25
| W sobote dla mnie bedzie ciezko.....dlatego dalej obstaje za piatkiem... _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| KaTiA | 14.08.2008 06:46:59 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #145166 Od: 2008-5-30
| a mi znowu na odwrót ;/ w piątek może mnie nie być ;/ MAdzia, policz głosy i zadecuduj  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Sandrusia | 14.08.2008 12:24:55 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #145209 Od: 2008-2-25
| decydujcie sie szybko bho mi sie inna impreza jeszcez gotuje wiec szybka decyzja i juz bo chce byc ale jak tak dalej bedzie to sie nie pojawie  _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| zuza | 14.08.2008 13:37:58 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 10 #145224 Od: 2008-8-14
| ja obstaje za sobotą |
| | |
| zuza | 14.08.2008 15:26:27 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 10 #145320 Od: 2008-8-14
| słuchajcie to pilne musze wiedzieć na 100% kiedy jest impreza....bo jeśli w piątek to mój pomysł nie wypali |
| | |
| CZESIO | 14.08.2008 16:25:17 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: qśkowice
Posty: 582 #145332 Od: 2008-2-26
| wiem ze bedziecie na mnie psy wieshac ale musimy wymyslec plan B bo ja nie moge zrobic tego odnicha bo mi sie shyqje nieoczekiwany remont na weekand w domq i bede musial robic za przynies podaj pozamiataj:/ wiec jak cio proponuje zeby wyskoczyc w piatek do klimatow albo american albo isc zrobic mega bibe w parq  |
| | |
| wyderka | 14.08.2008 16:35:22 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #145335 Od: 2008-2-29
| a wiecie co .... brak mi słów :/ ja o niczym nie decyduje _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| wyderka | 14.08.2008 17:08:01 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #145349 Od: 2008-2-29
| ja tam mogę iść w plener na impreze dostosuje sie ;p _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |