Urodzinki Eweliny u Quœki w piatek :D:D
czyli next ognisko :):):)
wiem ze bedziecie na mnie psy wieshac ale musimy wymyslec plan B bo ja nie moge zrobic tego odnicha bo mi sie shyqje nieoczekiwany remont na weekand w domq i bede musial robic za przynies podaj pozamiataj:/ wiec jak cio proponuje zeby wyskoczyc w piatek do klimatow albo american albo isc zrobic mega bibe w parq wesoły


  PRZEJD NA FORUM