Urodzinki Eweliny u Quśki w piatek :D:D
czyli next ognisko :):):)
słuchajcie to pilne musze wiedzieć na 100% kiedy jest impreza....bo jeśli w piątek to mój pomysł nie wypali


  PRZEJDŹ NA FORUM