Urodzinki Eweliny u Quśki w piatek :D:D
czyli next ognisko :):):)
ludziki już mamy miejscówek w piątek spotykamy sie na urodzinkach Eweliny u Dominika na ognisku
PRZEJDŹ NA FORUM