| Urodzinki Eweliny u Quki w piatek :D:D czyli next ognisko :):):) |
| ej ale zbierzcie sie w sobie i przyjdcie dla Ewelinki ona napewno będzie bardzo zadowolona jak będzie sporo osób !! a z wasza organizacja jest coraz gorzej !! trzeba wzišć pod uwagę że Ewelinka bywała na prawie wszystkich urodzinowych imprezach !! |