Urodzinki Eweliny u Quœki w piatek :D:D
czyli next ognisko :):):)
ej ale zbierzcie sie w sobie i przyjdŸcie dla Ewelinki ona napewno będzie bardzo zadowolona jak będzie sporo osób !! a z wasza organizacja jest coraz gorzej !! trzeba wzišœć pod uwagę że Ewelinka bywała na prawie wszystkich urodzinowych imprezach !!


  PRZEJD NA FORUM