NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUSZKI » ZALICZENIE Z MECHANIKI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zaliczenie z mechaniki

  
konradto
12.06.2008 15:24:38
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 94 #127726
Od: 2008-6-12
W poniedzialek wybieram sie do wrocka po wpisy z mechaniki wesoły jak ktos jest chetny abym zabral indeks niech sie zglosi ;p to wezme i sprzedam go we wrocku lol oczywiscie zartuje ;p
  
CZESIO
12.06.2008 17:20:00
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: qśkowice

Posty: 582 #127816
Od: 2008-2-26
z czym zartujesh z wpisami cz ze sprzedaza?? jęzorjęzorjęzor
  
Diancia
12.06.2008 17:40:52
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #127838
Od: 2008-2-26
Wiadomo że z wpisami :p
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
konradto
16.06.2008 15:57:29
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 94 #129484
Od: 2008-6-12
Wpisy juz sa ;p indexy do odebrania u mnie ;p 2 najlepsze indexy sprzedalem w kampusie polibudy , wybaczcie ale na paliwo mi zabraklo ;pbardzo szczęśliwy
  
KaTiA
16.06.2008 16:14:31
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #129496
Od: 2008-5-30
hihihih jęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
CZESIO
16.06.2008 17:31:03
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: qśkowice

Posty: 582 #129535
Od: 2008-2-26
eeee to w takim razie moge byc spokojny moj indeks na bank jest w lca bardzo szczęśliwypan zielony
  
konradto
16.06.2008 17:31:53
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 94 #129537
Od: 2008-6-12
no nie wiem tam chyba bylo 4,5 z analizy ;pcool
  
Diancia
17.06.2008 10:00:13
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #129854
Od: 2008-2-26
A może ktoś te indeksy podrzucić jutro na egzamin z Analizy? Bo ja go piszę i tam będę a do Konrada to raczej nie trafie :/
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
konradto
17.06.2008 10:10:05
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 94 #129858
Od: 2008-6-12
ja zabiore indeksy jutro do Filipa na bibe ;p
  
Diancia
17.06.2008 11:28:01
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #129885
Od: 2008-2-26
To koleś nie będzie dawał wpisów jutro? Ja bym wolała je odzyskać rano. Sandra pewnie tez bo ona musi wziąć wpis. Nie możesz komuś podać tych indeksów, kto idzie na egzamin?
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
konradto
17.06.2008 21:37:44
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 94 #130207
Od: 2008-6-12
Adam ma wszystkie indeksy jemu przekazalem

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUSZKI » ZALICZENIE Z MECHANIKI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny