| | |
| konradto | 12.06.2008 15:24:38 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 94 #127726 Od: 2008-6-12
| W poniedzialek wybieram sie do wrocka po wpisy z mechaniki jak ktos jest chetny abym zabral indeks niech sie zglosi ;p to wezme i sprzedam go we wrocku oczywiscie zartuje ;p |
| | |
| CZESIO | 12.06.2008 17:20:00 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: qśkowice
Posty: 582 #127816 Od: 2008-2-26
| z czym zartujesh z wpisami cz ze sprzedaza??    |
| | |
| Diancia | 12.06.2008 17:40:52 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #127838 Od: 2008-2-26
| Wiadomo że z wpisami :p _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| konradto | 16.06.2008 15:57:29 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 94 #129484 Od: 2008-6-12
| Wpisy juz sa ;p indexy do odebrania u mnie ;p 2 najlepsze indexy sprzedalem w kampusie polibudy , wybaczcie ale na paliwo mi zabraklo ;p |
| | |
| KaTiA | 16.06.2008 16:14:31 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #129496 Od: 2008-5-30
| hihihih  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| CZESIO | 16.06.2008 17:31:03 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: qśkowice
Posty: 582 #129535 Od: 2008-2-26
| eeee to w takim razie moge byc spokojny moj indeks na bank jest w lca   |
| | |
| konradto | 16.06.2008 17:31:53 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 94 #129537 Od: 2008-6-12
| no nie wiem tam chyba bylo 4,5 z analizy ;p |
| | |
| Diancia | 17.06.2008 10:00:13 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #129854 Od: 2008-2-26
| A może ktoś te indeksy podrzucić jutro na egzamin z Analizy? Bo ja go piszę i tam będę a do Konrada to raczej nie trafie :/ _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| konradto | 17.06.2008 10:10:05 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 94 #129858 Od: 2008-6-12
| ja zabiore indeksy jutro do Filipa na bibe ;p |
| | |
| Diancia | 17.06.2008 11:28:01 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #129885 Od: 2008-2-26
| To koleś nie będzie dawał wpisów jutro? Ja bym wolała je odzyskać rano. Sandra pewnie tez bo ona musi wziąć wpis. Nie możesz komuś podać tych indeksów, kto idzie na egzamin? _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| konradto | 17.06.2008 21:37:44 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 94 #130207 Od: 2008-6-12
| Adam ma wszystkie indeksy jemu przekazalem |