Zaliczenie z mechaniki
Wpisy juz sa ;p indexy do odebrania u mnie ;p 2 najlepsze indexy sprzedalem w kampusie polibudy , wybaczcie ale na paliwo mi zabraklo ;pbardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM