Zaliczenie z mechaniki
To koleś nie będzie dawał wpisów jutro? Ja bym wolała je odzyskać rano. Sandra pewnie tez bo ona musi wziąć wpis. Nie możesz komuś podać tych indeksów, kto idzie na egzamin?
PRZEJDŹ NA FORUM