Zaliczenie z mechaniki
W poniedzialek wybieram sie do wrocka po wpisy z mechaniki
jak ktos jest chetny abym zabral indeks niech sie zglosi ;p to wezme i sprzedam go we wrocku
oczywiscie zartuje ;p
PRZEJD NA FORUM