Zaliczenie z mechaniki
W poniedzialek wybieram sie do wrocka po wpisy z mechaniki wesoły jak ktos jest chetny abym zabral indeks niech sie zglosi ;p to wezme i sprzedam go we wrocku lol oczywiscie zartuje ;p


  PRZEJD NA FORUM