NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SZKOŁA » MECHANIKA BUDOWLI --> DLA ELITY :P

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Mechanika budowli --> dla elity :P

  
Diancia
23.02.2009 22:24:36
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #230159
Od: 2008-2-26
Ja mam takie pytanko: Piszemy to podanie do naszej cudotworczyni pani Bozenki czy do kogokolwiek innego zeby nam pozwolili robic mechanike budowli jednoczesnie z podstawami? Pytanie kieruje oczywiscie do elity dla ktorej podstawy statyki byly tak proste ze nawet nie widzieli sensu jej zaliczać, no bo i po co :p
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
KaTiA
23.02.2009 22:27:19
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #230163
Od: 2008-5-30
Ja jako ta gorsza, powiem, że to jest dobry pomysł i tak w ramach podpowiedzi to takie coś załatwia się z wesołym Romkiem jęzorjęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Diancia
24.02.2009 11:31:41
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #230288
Od: 2008-2-26
Loooozik gorsza Kasiu wesoły Jakoś sobie poradzimy :p
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
KaTiA
24.02.2009 11:33:14
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #230289
Od: 2008-5-30
Jak zwykle padło moje ulubione słowo jęzorjęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Diancia
24.02.2009 13:59:54
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #230339
Od: 2008-2-26
w sensie że gorsza? xD
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
KaTiA
24.02.2009 14:40:53
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #230363
Od: 2008-5-30
niee, domyśl się które jęzor;P
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Szachu
24.02.2009 18:15:36
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 133 #230469
Od: 2008-11-25
Kasiu ?
  
KaTiA
24.02.2009 18:23:27
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #230476
Od: 2008-5-30
buhehehe jęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Diancia
24.02.2009 18:34:11
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #230484
Od: 2008-2-26
LOOOOOOOOOOOOZIK bardzo szczęśliwy
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
Diancia
24.02.2009 18:34:48
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #230485
Od: 2008-2-26
No dobra ale wracając do tematu to kto to napisze cooo? Bo ja sie nie bawie w kozla ofiarnego wesoły
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
filipkwiatkowski
24.02.2009 21:39:41
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 252 #230614
Od: 2008-2-26
ja wole miec wolne wtorki... oczko

_________________

mam serce z lodu i niewiele mam w tej głowie marzeń, może kiedyś będę miał... mam serce w ogniu i nie wiele mam w tym życiu czasu by żałować czegoś.... nie wyjaśnił tego nikt, jak to przeżyć tu, żaden bóg, ja kochałem tylko raz i zabiłem to bo nie jestem stąd...
  
CZESIO
24.02.2009 23:34:49
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: qśkowice

Posty: 582 #230646
Od: 2008-2-26
a pozatym musieli by stworzyc dwie kolejne grupy mechaniki budowli wiec musieli by tez zmienic plan a to jest niewykonalneoczko
  
Diancia
25.02.2009 07:22:31
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #230665
Od: 2008-2-26
ale z was pesymisci wesoły

_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
KaTiA
25.02.2009 18:47:48
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #230990
Od: 2008-5-30
Na bobach są listy z grupami jęzor Jak się komuś nie podoba, to z pretensjami nie do mnie
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Bachu
02.03.2009 19:33:13
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #233113
Od: 2008-5-31
EE ludziska, czy ktos z tych osób które nie zdały statyki wybiera się jutro do szkoły?
  
KaTiA
02.03.2009 19:34:19
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #233118
Od: 2008-5-30
Przyjdzcie, a nóż widelec Wam się uda i pozwoli Wam chodzić wesoły
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
CZESIO
02.03.2009 20:41:40
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: qśkowice

Posty: 582 #233167
Od: 2008-2-26
ja sie wybieram na wyklad
  
Bart
02.03.2009 22:26:18
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 185 #233249
Od: 2008-2-25
a ja sie wyspie;p
  
Diancia
03.03.2009 15:29:20
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #233487
Od: 2008-2-26
dobrze ze ja tez sie wyspalam :p
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
Bachu
03.03.2009 16:54:56
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #233537
Od: 2008-5-31
Ta ty tak my nie ://

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SZKOŁA » MECHANIKA BUDOWLI --> DLA ELITY :P

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny