| | |
| Diancia | 23.02.2009 22:24:36 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #230159 Od: 2008-2-26
| Ja mam takie pytanko: Piszemy to podanie do naszej cudotworczyni pani Bozenki czy do kogokolwiek innego zeby nam pozwolili robic mechanike budowli jednoczesnie z podstawami? Pytanie kieruje oczywiscie do elity dla ktorej podstawy statyki byly tak proste ze nawet nie widzieli sensu jej zaliczać, no bo i po co :p _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| KaTiA | 23.02.2009 22:27:19 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #230163 Od: 2008-5-30
| Ja jako ta gorsza, powiem, że to jest dobry pomysł i tak w ramach podpowiedzi to takie coś załatwia się z wesołym Romkiem  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Diancia | 24.02.2009 11:31:41 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #230288 Od: 2008-2-26
| Loooozik gorsza Kasiu Jakoś sobie poradzimy :p _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| KaTiA | 24.02.2009 11:33:14 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #230289 Od: 2008-5-30
| Jak zwykle padło moje ulubione słowo   _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Diancia | 24.02.2009 13:59:54 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #230339 Od: 2008-2-26
| w sensie że gorsza? xD _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| KaTiA | 24.02.2009 14:40:53 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #230363 Od: 2008-5-30
| niee, domyśl się które ;P _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Szachu | 24.02.2009 18:15:36 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 133 #230469 Od: 2008-11-25
| Kasiu ? |
| | |
| KaTiA | 24.02.2009 18:23:27 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #230476 Od: 2008-5-30
| buhehehe  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Diancia | 24.02.2009 18:34:11 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #230484 Od: 2008-2-26
| LOOOOOOOOOOOOZIK  _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| Diancia | 24.02.2009 18:34:48 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #230485 Od: 2008-2-26
| No dobra ale wracając do tematu to kto to napisze cooo? Bo ja sie nie bawie w kozla ofiarnego  _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| filipkwiatkowski | 24.02.2009 21:39:41 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 252 #230614 Od: 2008-2-26
| ja wole miec wolne wtorki... 
_________________
mam serce z lodu i niewiele mam w tej głowie marzeń, może kiedyś będę miał... mam serce w ogniu i nie wiele mam w tym życiu czasu by żałować czegoś.... nie wyjaśnił tego nikt, jak to przeżyć tu, żaden bóg, ja kochałem tylko raz i zabiłem to bo nie jestem stąd... |
| | |
| CZESIO | 24.02.2009 23:34:49 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: qśkowice
Posty: 582 #230646 Od: 2008-2-26
| a pozatym musieli by stworzyc dwie kolejne grupy mechaniki budowli wiec musieli by tez zmienic plan a to jest niewykonalne |
| | |
| Diancia | 25.02.2009 07:22:31 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #230665 Od: 2008-2-26
| ale z was pesymisci 
_________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| KaTiA | 25.02.2009 18:47:48 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #230990 Od: 2008-5-30
| Na bobach są listy z grupami Jak się komuś nie podoba, to z pretensjami nie do mnie _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Bachu | 02.03.2009 19:33:13 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 166 #233113 Od: 2008-5-31
| EE ludziska, czy ktos z tych osób które nie zdały statyki wybiera się jutro do szkoły? |
| | |
| KaTiA | 02.03.2009 19:34:19 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #233118 Od: 2008-5-30
| Przyjdzcie, a nóż widelec Wam się uda i pozwoli Wam chodzić  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| CZESIO | 02.03.2009 20:41:40 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: qśkowice
Posty: 582 #233167 Od: 2008-2-26
| ja sie wybieram na wyklad |
| | |
| Bart | 02.03.2009 22:26:18 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 185 #233249 Od: 2008-2-25
| a ja sie wyspie;p |
| | |
| Diancia | 03.03.2009 15:29:20 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #233487 Od: 2008-2-26
| dobrze ze ja tez sie wyspalam :p _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| Bachu | 03.03.2009 16:54:56 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 166 #233537 Od: 2008-5-31
| Ta ty tak my nie :// |