Mechanika budowli --> dla elity :P
Ja mam takie pytanko: Piszemy to podanie do naszej cudotworczyni pani Bozenki czy do kogokolwiek innego zeby nam pozwolili robic mechanike budowli jednoczesnie z podstawami? Pytanie kieruje oczywiscie do elity dla ktorej podstawy statyki byly tak proste ze nawet nie widzieli sensu jej zaliczać, no bo i po co :p


  PRZEJD NA FORUM