Mechanika budowli --> dla elity :P
Ja jako ta gorsza, powiem, że to jest dobry pomysł i tak w ramach podpowiedzi to takie coś załatwia się z wesołym Romkiem jęzorjęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM