| | |
| Adasko | 02.06.2008 22:46:40 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #122785 Od: 2008-2-25
Ilość edycji wpisu: 2 | Konto pocztowe na 02.pl login :skp-legnica-download hasło: skp-legnica
Konto pocztowe na wp.pl login: bobybudownicze hasło: polibuda666
_________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| KaTiA | 02.06.2008 22:52:55 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #122791 Od: 2008-5-30
| Porządek musi być  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Diancia | 02.06.2008 23:19:20 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #122819 Od: 2008-2-26
| No Adaś jako administrator tym razem się postarał  _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| KaTiA | 02.06.2008 23:30:00 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #122839 Od: 2008-5-30
| wielkie brawa    _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| dr.strange | 19.10.2009 19:07:24 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Chojnów/działtektor
Posty: 526 #345165 Od: 2008-2-26
| kto byl kurwa taki madry i skasowal wszystko z naszej poczty?? _________________ Well I’ve been here before I’ve sat on the floor In a grey room... |
| | |
| Sandrusia | 19.10.2009 21:33:06 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #345356 Od: 2008-2-25
| qrwa qrwa qrwa _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| KaTiA | 20.10.2009 18:15:33 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #345780 Od: 2008-5-30
| Niech się ktoś przyzna teraz, to na razie go jeszcze łagodnie potraktujemy, bo potem będzie gorzej ;/;/ chamstwo _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|