| | |
| Sandrusia | 25.08.2009 21:10:51 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #311454 Od: 2008-2-25
| Ogłaszam wszem i wobec, ze komisja w skladzie Kosińska, Wetulani, Bednarz i Wisz ustalili termin imprezy na 5 września, która odbędzie się we wrocławiu...jest to impreza zakończeniowa wakacji a zarazem rozpoczeniowa ( ) kursu ze staty W miare możliwości postaramy się każdemu kto nie będzie miał lokum do spania takowe choćby prowizoryczne zapewnić Plan imprezy najpewniej będzie taki, że najpierw se cosik wypijemy a potem ruszamy w miasto  Chetnych prosze o zgłaszanie obecności tu bądź do mnie na gg lub kom _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| KaTiA | 26.08.2009 17:44:21 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #311941 Od: 2008-5-30
| 'Członek' komisji potwierdza wszystko to, co napisała Pani Bednarz i nie dodała, że obecność obowiązkowa  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Adasko | 26.08.2009 18:05:50 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #311955 Od: 2008-2-25
Ilość edycji wpisu: 1 | Żeby nie było to ja zaklepuje "swoja" miejscówkee xD Ale to tak na marginesie _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| KaTiA | 26.08.2009 22:58:37 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #312132 Od: 2008-5-30
| a z moim kocykiem i poduszką??   _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Adasko | 26.08.2009 23:23:51 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #312145 Od: 2008-2-25
| no baa wkoncu to moje dwie kochanki _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| Sandrusia | 27.08.2009 10:02:06 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #312238 Od: 2008-2-25
| ja tam bede w moim skromnym mieszkanku na materacu spalaaa....a co najwazniejsze ze wlasne  _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| KaTiA | 27.08.2009 10:27:52 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #312247 Od: 2008-5-30
| ej Sandra, miało być 'NO Ł' , więc to "spałaaa" jest stanowczo nie na miejscu A tak w ogóle to chyba już zdążysz się zaopatrzyć w łóżko  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| KaTiA | 27.08.2009 10:28:53 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #312248 Od: 2008-5-30
| to ja rekwiruję poduszkę tym razem   _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Sandrusia | 27.08.2009 21:46:46 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #312920 Od: 2008-2-25
Ilość edycji wpisu: 1 | nie no wlasnie chyba nie bo mnie mama nie kocha i bede spaaaaaa a zobaczymy jak tam z ludkami bedzi bo moge przenocowac min 3-4 osob tylko wiadomix ze co niektorzy maja pierwszenstwo  aaa... i nie idziemy do metro bo znowu mi jakis pudel faceta poderwie :/ _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| filipkwiatkowski | 27.08.2009 22:45:01 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 252 #312977 Od: 2008-2-26
| Sandrus? a mnie przygraniesz?! i Madzie?! my mozemy pietrowo!  _________________
mam serce z lodu i niewiele mam w tej głowie marzeń, może kiedyś będę miał... mam serce w ogniu i nie wiele mam w tym życiu czasu by żałować czegoś.... nie wyjaśnił tego nikt, jak to przeżyć tu, żaden bóg, ja kochałem tylko raz i zabiłem to bo nie jestem stąd... |
| | |
| Adasko | 27.08.2009 23:34:41 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #313004 Od: 2008-2-25
| było mi mówic na miejscu to ja bym pudelka oderwał   _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| Sandrusia | 28.08.2009 11:10:46 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #313136 Od: 2008-2-25
| jasne zreszta pogadamy dziisiaj  _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| KaTiA | 29.08.2009 12:23:28 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #313853 Od: 2008-5-30
| ej, zgłaszać się kto będzie, bo muszę z Sandrą obmyślić plan noclegu  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| konradto | 30.08.2009 13:42:25 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 94 #314339 Od: 2008-6-12
Ilość edycji wpisu: 1 | ja nie na 100% ale może się uda ... |
| | |
| KaTiA | 31.08.2009 17:46:53 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #314902 Od: 2008-5-30
| lepiej żeby się udało Kuzyn  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| wyderka | 31.08.2009 20:43:23 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #315014 Od: 2008-2-29
| ja bardzo przepraszam, ale się nie pojawie w sobotę !! Życzę wam miłej zabawy  _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| KaTiA | 01.09.2009 11:24:11 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #315192 Od: 2008-5-30
| Chyba śnisz Niki, że Ciebie nie będzie!!!  a Filip?? _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| wyderka | 02.09.2009 13:37:28 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 227 #315731 Od: 2008-2-29
| z tego co wiem to Filipka też nie będzie  _________________ "...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia." |
| | |
| KaTiA | 09.10.2009 07:01:08 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #336453 Od: 2008-5-30
| Mam propozycję nie do odrzucenia ;P W najbliższy czwartek, tj. 15 października idziemy na jakieś balety   Co do miejsca to jest to do ustalenia, jakieś propozycje??  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Sandrusia | 09.10.2009 17:20:15 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #336740 Od: 2008-2-25
| a najpierw pijemy u mnie z baletami w czawartek nie ma wiekszego problemu bo wszystkie sa free jak sie legitke wiec cos sie napewno wymysli  _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |