NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » IMPREZKI » WROOOOO

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

wrooooo

  
Sandrusia
25.08.2009 21:10:51
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #311454
Od: 2008-2-25
Ogłaszam wszem i wobec, ze komisja w skladzie Kosińska, Wetulani, Bednarz i Wisz ustalili termin imprezy na 5 września, która odbędzie się we wrocławiu...jest to impreza zakończeniowa wakacji a zarazem rozpoczeniowa (jęzor) kursu ze staty jęzor W miare możliwości postaramy się każdemu kto nie będzie miał lokum do spania takowe choćby prowizoryczne zapewnić wesoły Plan imprezy najpewniej będzie taki, że najpierw se cosik wypijemy a potem ruszamy w miasto wesoły
Chetnych prosze o zgłaszanie obecności tu bądź do mnie na gg lub komjęzor

_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
KaTiA
26.08.2009 17:44:21
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #311941
Od: 2008-5-30
'Członek' komisji potwierdza wszystko to, co napisała Pani Bednarz oczko i nie dodała, że obecność obowiązkowa jęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Adasko
26.08.2009 18:05:50
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #311955
Od: 2008-2-25


Ilość edycji wpisu: 1
Żeby nie było to ja zaklepuje "swoja" miejscówkee xDpan zielony Ale to tak na marginesiebardzo szczęśliwy
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
KaTiA
26.08.2009 22:58:37
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #312132
Od: 2008-5-30
a z moim kocykiem i poduszką?? jęzorjęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Adasko
26.08.2009 23:23:51
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #312145
Od: 2008-2-25
no baa wkoncu to moje dwie kochankibardzo szczęśliwy
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
Sandrusia
27.08.2009 10:02:06
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #312238
Od: 2008-2-25
ja tam bede w moim skromnym mieszkanku na materacu spalaaa....a cobardzo szczęśliwy najwazniejsze ze wlasne bardzo szczęśliwy
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
KaTiA
27.08.2009 10:27:52
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #312247
Od: 2008-5-30
ej Sandra, miało być 'NO Ł' jęzor , więc to "spałaaa" jest stanowczo nie na miejscu lol A tak w ogóle to chyba już zdążysz się zaopatrzyć w łóżko jęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
KaTiA
27.08.2009 10:28:53
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #312248
Od: 2008-5-30
to ja rekwiruję poduszkę tym razem jęzorjęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Sandrusia
27.08.2009 21:46:46
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #312920
Od: 2008-2-25


Ilość edycji wpisu: 1
nie no wlasnie chyba nie bo mnie mama nie kochajęzor i bede spaaaaaabardzo szczęśliwy a zobaczymy jak tam z ludkami bedzi bo moge przenocowac min 3-4 osob tylko wiadomix ze co niektorzy maja pierwszenstwo bardzo szczęśliwy
aaa... i nie idziemy do metro bo znowu mi jakis pudel faceta poderwie :/
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
filipkwiatkowski
27.08.2009 22:45:01
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 252 #312977
Od: 2008-2-26
Sandrus? a mnie przygraniesz?! i Madzie?! my mozemy pietrowo! jęzor
_________________

mam serce z lodu i niewiele mam w tej głowie marzeń, może kiedyś będę miał... mam serce w ogniu i nie wiele mam w tym życiu czasu by żałować czegoś.... nie wyjaśnił tego nikt, jak to przeżyć tu, żaden bóg, ja kochałem tylko raz i zabiłem to bo nie jestem stąd...
  
Adasko
27.08.2009 23:34:41
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #313004
Od: 2008-2-25
było mi mówic na miejscu to ja bym pudelka oderwałbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwypan zielony
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
Sandrusia
28.08.2009 11:10:46
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #313136
Od: 2008-2-25
jasne wesoły zreszta pogadamy dziisiaj bardzo szczęśliwy
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
KaTiA
29.08.2009 12:23:28
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #313853
Od: 2008-5-30
ej, zgłaszać się kto będzie, bo muszę z Sandrą obmyślić plan noclegu jęzor
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
konradto
30.08.2009 13:42:25
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 94 #314339
Od: 2008-6-12


Ilość edycji wpisu: 1
ja nie na 100% ale może się uda ...
  
KaTiA
31.08.2009 17:46:53
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #314902
Od: 2008-5-30
lepiej żeby się udało Kuzyn wesoły
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
wyderka
31.08.2009 20:43:23
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #315014
Od: 2008-2-29
ja bardzo przepraszam, ale się nie pojawie w sobotę !! Życzę wam miłej zabawy wesoły
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
KaTiA
01.09.2009 11:24:11
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #315192
Od: 2008-5-30
Chyba śnisz Niki, że Ciebie nie będzie!!!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik a Filip??
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
wyderka
02.09.2009 13:37:28
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 227 #315731
Od: 2008-2-29
z tego co wiem to Filipka też nie będzie wesoły
_________________
"...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia."
  
KaTiA
09.10.2009 07:01:08
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #336453
Od: 2008-5-30
Mam propozycję nie do odrzucenia ;P W najbliższy czwartek, tj. 15 października idziemy na jakieś balety bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy Co do miejsca to jest to do ustalenia, jakieś propozycje?? wesoły
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Sandrusia
09.10.2009 17:20:15
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #336740
Od: 2008-2-25
a najpierw pijemy u mniewesoły z baletami w czawartek nie ma wiekszego problemu bo wszystkie sa free jak sie legitke wiec cos sie napewno wymysliwesoływesoły
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » IMPREZKI » WROOOOO

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny