| | |
| KaTiA | 09.12.2008 07:18:01 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #189977 Od: 2008-5-30
| Był pomysł, żeby wyprawić sobie wspólną wigilię z prezentami przed tą taką prawdziwą wigilią Czy jesteście chętni?? Bo myślę, że trzeba by było coś powoli ustalać...  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Sandrusia | 09.12.2008 12:20:09 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban
Posty: 614 #190066 Od: 2008-2-25
| ja jestem za podajcie dzien i godzine i miejsce zobaczymy co bedzie  _________________ Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;> |
| | |
| KaTiA | 11.12.2008 09:10:53 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #191409 Od: 2008-5-30
| To nawet gdybyśmy tej wigilii sobie nie robili, to może chociaż same prezenty?? Losowanie trzeba by było zrobić...  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Diancia | 11.12.2008 09:55:36 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #191417 Od: 2008-2-26
| A czy my mamy po 6 lat? Poza tym ja bym nie miala pojecia co kupic wiekszosci osob nie mowiac juz o tych z ktorymi nawet nie rozmawiam a jest takich sporo. _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| Diancia | 11.12.2008 09:56:08 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #191418 Od: 2008-2-26
| Poza tym ja mam teraz duze wydatki i mnie nie stac :p _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| Bart | 11.12.2008 11:26:41 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 185 #191465 Od: 2008-2-25
| Mi sie ten pomysl nie podoba. |
| | |
| Bart | 11.12.2008 11:26:58 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 185 #191466 Od: 2008-2-25
| nie lubie swiat |
| | |
| Diancia | 11.12.2008 16:29:39 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #191651 Od: 2008-2-26
| Bartuś bo ty jestes dziwny :p _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| Bachu | 11.12.2008 17:09:05 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 166 #191683 Od: 2008-5-31
Ilość edycji wpisu: 2 | Mi się wydaje po pierwsze że nie wszyscy moga się z tego wywiązać, lepiej dajmy se po cukierku i bedzie dobrze: |
| | |
| Bart | 11.12.2008 18:06:32 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 185 #191735 Od: 2008-2-25
| Diana ja zawsze bylem inny. Pomyls Piotrusia z cukierkami jest najlepszy |
| | |
| Diancia | 13.12.2008 12:47:24 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #192549 Od: 2008-2-26
| Ale ja nie jem słodyczy  _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| Adasko | 13.12.2008 13:59:26 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Legnica
Posty: 723 #192562 Od: 2008-2-25
| Tak tak widziałem kto czispy rano wcinał   _________________ Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;) |
| | |
| KaTiA | 13.12.2008 14:44:15 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #192576 Od: 2008-5-30
| To w takim razie nie róbmy nic, będzie najlepiej  _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Diancia | 14.12.2008 11:09:59 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #192912 Od: 2008-2-26
| W końcu Kasi udało się coś mądrego napisać  _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| Diancia | 14.12.2008 11:10:43 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #192913 Od: 2008-2-26
| a Chipsy to po pierwszenie słodycze, a wcinłam je rano, bo procz krwistych kanapek z dodatkiem wódki nic juz nie bylo  _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |
| | |
| KaTiA | 14.12.2008 12:47:41 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1186 #192953 Od: 2008-5-30
| Dziękuję Dianka za uznanie Kłaniam się hehe _________________ 'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego' Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
|
| | |
| Diancia | 14.12.2008 14:25:28 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Chociapków
Posty: 1366 #192998 Od: 2008-2-26
| Plooosze baldzo  _________________ Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :) |