NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » IMPREZKI » WIGILIJA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Wigilija

  
KaTiA
09.12.2008 07:18:01
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #189977
Od: 2008-5-30
Był pomysł, żeby wyprawić sobie wspólną wigilię z prezentami przed tą taką prawdziwą wigilią jęzor Czy jesteście chętni?? Bo myślę, że trzeba by było coś powoli ustalać... wesoły
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Sandrusia
09.12.2008 12:20:09
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lubin jak kto woli Liban

Posty: 614 #190066
Od: 2008-2-25
ja jestem zawesoły podajcie dzien i godzine i miejsce zobaczymy co bedzie jęzor
_________________
Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem, a wyroki śmierci wydaję sms'em ;>
  
KaTiA
11.12.2008 09:10:53
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #191409
Od: 2008-5-30
To nawet gdybyśmy tej wigilii sobie nie robili, to może chociaż same prezenty?? Losowanie trzeba by było zrobić... wesoły
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Diancia
11.12.2008 09:55:36
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #191417
Od: 2008-2-26
A czy my mamy po 6 lat? Poza tym ja bym nie miala pojecia co kupic wiekszosci osob nie mowiac juz o tych z ktorymi nawet nie rozmawiam a jest takich sporo.
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
Diancia
11.12.2008 09:56:08
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #191418
Od: 2008-2-26
Poza tym ja mam teraz duze wydatki i mnie nie stac :p
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
Bart
11.12.2008 11:26:41
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 185 #191465
Od: 2008-2-25
Mi sie ten pomysl nie podoba.
  
Bart
11.12.2008 11:26:58
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 185 #191466
Od: 2008-2-25
nie lubie swiat
  
Diancia
11.12.2008 16:29:39
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #191651
Od: 2008-2-26
Bartuś bo ty jestes dziwny :p
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
Bachu
11.12.2008 17:09:05
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #191683
Od: 2008-5-31


Ilość edycji wpisu: 2
Mi się wydaje po pierwsze że nie wszyscy moga się z tego wywiązać, lepiej dajmy se po cukierku i bedzie dobrze:bardzo szczęśliwy
  
Bart
11.12.2008 18:06:32
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 185 #191735
Od: 2008-2-25
Diana ja zawsze bylem inny. Pomyls Piotrusia z cukierkami jest najlepszywesoły
  
Diancia
13.12.2008 12:47:24
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #192549
Od: 2008-2-26
Ale ja nie jem słodyczy smutny
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
Adasko
13.12.2008 13:59:26
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Legnica

Posty: 723 #192562
Od: 2008-2-25
Tak tak widziałem kto czispy rano wcinałbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwypan zielony
_________________
Bądz sobą bo to najlepsza z twoich stron...;)
  
KaTiA
13.12.2008 14:44:15
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #192576
Od: 2008-5-30
To w takim razie nie róbmy nic, będzie najlepiej oczko
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Diancia
14.12.2008 11:09:59
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #192912
Od: 2008-2-26
W końcu Kasi udało się coś mądrego napisać wesoły
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
Diancia
14.12.2008 11:10:43
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #192913
Od: 2008-2-26
a Chipsy to po pierwszenie słodycze, a wcinłam je rano, bo procz krwistych kanapek z dodatkiem wódki nic juz nie bylo wesoły
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)
  
KaTiA
14.12.2008 12:47:41
poziom 6



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Legnica

Posty: 1186 #192953
Od: 2008-5-30
Dziękuję Dianka za uznanie bardzo szczęśliwy Kłaniam się jęzor hehe
_________________
'Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on jeden zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego'
Emily Bronte, "Wichrowe wzgórza"
  
Diancia
14.12.2008 14:25:28
poziom 6



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Chociapków

Posty: 1366 #192998
Od: 2008-2-26
Plooosze baldzo wesoły
_________________
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła! :)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » IMPREZKI » WIGILIJA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny