Fizyka 2
24.06.2008 Egzamin 1 termin 10:00 albo 11:00
O, popieram Sandrę, to jest bardzo dobry pomysł oczko Chociaż jakieś linki do materiałów z których można się przygotowaćjęzor.
A i jak coś, to na jeszcze następne laborki z fizy, jesli będą te same tematy to ja z Frankiem biorę badanie lepkości cieczy pan zielony ( jestem w 1 gr jak coś ) jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM