Fizyka 2 24.06.2008 Egzamin 1 termin 10:00 albo 11:00
O, popieram Sandrę, to jest bardzo dobry pomysł Chociaż jakieś linki do materiałów z których można się przygotować. A i jak coś, to na jeszcze następne laborki z fizy, jesli będą te same tematy to ja z Frankiem biorę badanie lepkości cieczy ( jestem w 1 gr jak coś )