piątek tygodnia koniec imprez początek...
rozmawialam z babcia i w sobote moga przyjechac goscie wiec impreza racezj musi byc w piatek...
pisze sie ktos na pifffo w srode z okazji rozpoczecia 4 semestru ?
PRZEJDŹ NA FORUM