Parapetówka w pokoju 31 :-)
czyli chrzest bojowy akademika :P
Ej ogolnie to wam sie troszke w glowce cos popsulo bo nie wierze ze sie bedziecie uczyc a nawet jak to olejecie to i tak wszystko zdacie wiec po prostu was nie rozumiem wesoły


  PRZEJD NA FORUM