Parapetówka w pokoju 31 :-)
czyli chrzest bojowy akademika :P
Dobra to teraz mi ladnie mowic kto sie pisze na imprezke w sobote o musze wiedziec ile wodki kupic i kto u mnie spi, bo moze byc problem z przykryciem. I nie chce slyszec glupich wykretow ze ktos zamierza ryc cala noc w sobote bo i tak nikt w to nie uwierzy!!!


  PRZEJD NA FORUM