Parapetówka w pokoju 31 :-)
czyli chrzest bojowy akademika :P
Nawet nie waż sie tak mówić bo wparuje do szkoły i cie pobije kulami wesoły Jeden wieczór możesz poświęcić mi, a ucz się zamiast w piłke grać wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM