Parapetówka w pokoju 31 :-)
czyli chrzest bojowy akademika :P
Ja powinnam też być jęzor Trzeba pokazać wszystkim jak bawią się Boby bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM