Parapetówka w pokoju 31 :-)
czyli chrzest bojowy akademika :P
I Adaś też wam nie odpuści bo on tu juz praktycznie mieszka i zamierzam go zrobic gospodarzem tej imprezy :p


  PRZEJDŹ NA FORUM