| Parapetówka w pokoju 31 :-) czyli chrzest bojowy akademika :P |
| Ogłaszam wszem i wobec że dnia 17 stycznia odbędzie sie parapetówka u mnie i oczekuje licznej obecności ponieważ trzeba mi rozruszać współlokatorke i macie sie pokazac z jak najgorszej strony |