Parapetówka w pokoju 31 :-)
czyli chrzest bojowy akademika :P
Ogłaszam wszem i wobec że dnia 17 stycznia odbędzie sie parapetówka u mnie i oczekuje licznej obecności ponieważ trzeba mi rozruszać współlokatorke i macie sie pokazac z jak najgorszej strony wesoły Mam kawalek podlogi do spania ale jak sie dobrze postaramy to nikt w akademiku spać nie bedzie wesoły I nie chce slyszec odmowy wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM