Żeby troszke odpocząć...
jak z dupyjęzor mialem napisca ze "to byl komplement...prawie " ale jakos tak wyszlo i nie chcialo mi sie poprawiacoczko spoko z głowa wszystko dobrzebardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM