Żeby troszke odpocząć...
jak z dupy
mialem napisca ze "to byl komplement...prawie " ale jakos tak wyszlo i nie chcialo mi sie poprawiac
spoko z głowa wszystko dobrze
PRZEJDŹ NA FORUM