Balbólka
żeby było łatwiej :P:P
bardzo dobre rozumowanie wesoły
ja tez ide jak nie zapomne wesoły i tak ogolnie to wezcie to rozgloscie bo w zeszlym roku to my sie dowiedzialysmy przypadkiem na fajce a ze teraz ani ja ani sandra nie palimy to nikt poza czytajacymi to forum sie nie dowie wesoły


  PRZEJD NA FORUM