Budownictwo Ogólne 1
chcialem wyrazic moje skromne zdanie na temat tego przedmiotu i wykladowcy:
krotko:
Najlepsze zajecia jak do tej porybardzo szczęśliwy
zgadzacie sie :>


  PRZEJDŹ NA FORUM