AutoCAD
mowisz masz bardzo szczęśliwy na ikonke deamon'a(ktora znajdziemy w pasku kolo zegarka) klikamy prawym przyciskiem a wszystkie kolejne czynnosci wykonujemy lewymbardzo szczęśliwy hehe szczesliwa;>


  PRZEJDŹ NA FORUM