AutoCAD
mowisz masz
na ikonke deamon'a(ktora znajdziemy w pasku kolo zegarka) klikamy prawym przyciskiem a wszystkie kolejne czynnosci wykonujemy lewym
hehe szczesliwa;>
PRZEJDŹ NA FORUM