AutoCAD
ja sciagnalem 2002. niestety jeszcze go nie testowalem i nie mam latki polskiej. ale moze boroń ma.
druga sprawa, bede mial w pon. ksiazke "autoCad pierwsze kroki"
ale moge zalatwic tez inne
z biblioteki PWSZ
PRZEJD NA FORUM