Śnieżka
a co!
Ale Wam fajnie... A ja muszę pracować, pracować i pracować...smutny I na bank się nie wyrwę do 21 września... i mi baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo smutnosmutnysmutnysmutny


  PRZEJDŹ NA FORUM