Śnieżka
a co!
Ale Wam fajnie... A ja muszę pracować, pracować i pracować...
I na bank się nie wyrwę do 21 września... i mi baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo smutno
PRZEJDŹ NA FORUM