a może jakaś spalona w czwartek :)
a ja normalka wymyśliłam i nie mam jak dojechać bo auto mam tymczasowo niesprawne ;/ ale może z Ewelinka rowerkami sie wybierzemy tak około 16 bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM