a może jakaś spalona w czwartek :)
jak skoncze zniwka to sie na bank pojawie a jak nie skoncze to postaram sie wpasc chocby zamoczyc dupsko i do domq wesoły a 16 to franek jeshcze mloda godzinka wiec mozesh sie wybrac jeshcze bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM