kotka nie ma myszki charcuja albo harcuja :D
wolna chata u Sandry :D
ludzie z lca wezcie nabazgrajcie kto bedzie sie wybieral jutro do jelopki, a ty sandra daj znac od ktorej godz mozemy sie u Ciebie zjawiac
PRZEJD NA FORUM