Kabaret i inne opcje.... :)
W piątek 13 ja, Sandra, Natalia, Ewelina, Piotrki dwa, Filipek, Rudnik, Bartuś i Dominik wybieramy się na kabaret do jakiejś tam akademii rycerskiej, wiec jakby ktoś jeszcze miał ochotę to może iść z nami, bo im większa ekipka tym lepiej.


  PRZEJDŹ NA FORUM