PWR - czyli My
dyskusja na temat zaangazowania spolecznego
z tym niedouczeniem to chyba przesadzilas wesołyjak sie ludziom nie chce uczyc to pozniej najlatwiej powiedziec ze w ZODzie tego nie bylo bo nikt tego przeciesh nie sprawdzi a pozatym jedni mowia tak jak Justyna wyzej napisala a drudzy wprost przeciwnie, wiem bo tesh rozmawialem z ludziami z BLiW ktorzy uczyli sie tu a tera sa we Wrc


  PRZEJD NA FORUM