juwenalia....
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, czyzbym mial zostac wojkiem?? albo wujkiem??
jus chyba rozumiem czego wczoraj same panny z brzuchem widzialem w parq
hihihi
PRZEJDŹ NA FORUM