3 maja
nie no ja najdalej o 24 musiala bym byc u dziadkow z przyjachaniem nie ma problemu tylko z powrotem a na taxi mnie nie stac jęzor wiec bawcie sie dobrze wesoły ja sobie poimprezuje z rodzinkapan zielony


  PRZEJD NA FORUM