3 maja
nie no ja najdalej o 24 musiala bym byc u dziadkow z przyjachaniem nie ma problemu tylko z powrotem a na taxi mnie nie stac
wiec bawcie sie dobrze
ja sobie poimprezuje z rodzinka
PRZEJD NA FORUM