Gracjanek
Spoko Kasia możesz być chrzestną
A ty Adaśko możesz być ojcem ale musisz mi obiecać że bede miała malutką, słodziutką niebieskooką blondynkę o imieniu Klaudia bo na inne sie nie zgadzam :p
PRZEJDŹ NA FORUM